pazarlama ağı

Kyani Türkiye – Sağlık Takviyeler Sektöründe Türkiye Network Marketing İş

Kyani 2007 yılında kurulmuş bir sağlık bilimleri pazarlama ağı şirketi (MLM) ‘dir. Kyani Idaho Falls, Idaho ABD merkezli çok katlı pazarlama şirketidir. Kyani fazla 40 farklı ülkede faaliyet gösteren uluslararası çok katlı pazarlama şirketi ve her üç ayda bir uluslararası büyüyor. Kyani Türkiye’de çalışmak ve bir ev iş sahibi olarak bir kariyer geliştirmek için sunar seçeneği dikkat çekiyor! Türkiye’de sağlık ve beslenme takviyeleri sektöründe sağlam bir iş oluşturabilirsiniz.

Kyani MLM Programı Hakkında Bilgi ve O iyi MLM Network Marketing İş Fırsatı Neden anlamak

Katılmak için kullanılabilir sayısız düzeyli pazarlama şirketleri nasıl MLM programı sizin için en iyi olacak bir karar bu yüzden vardır? Katılmak için en iyi MLM pazarlama ağı şirketi seçiminiz her kişi farklı olacaktır, bu nedenle bir MLM şirket katılmadan önce dikkate almak gereken bazı kritik unsurlar nelerdir?

Sonuçta, benim görüşüme göre en iyi MLM programı mükemmel trifecta olacak:

Ürün / Hizmet Etkinlik – ürün veya hizmet rekabet arasında öne çıkıyor ve aslında vaat değer sunar
Piyasa Talebi – pazar kullanımı ve ürün veya hizmet ihtiyacı olabilir
En İyi MLM Network Tazminat Modeli – rekabetçi bir tazminat planı sunan bir MLM programı seçmek istiyorum bu nedenle bu kesim herhangi bir şekilde, sizin MLM pazarlama ağı iş büyümeye çok çalışmak zorunda olacak

Kyani MLM Programı Uluslararası Network Marketing İş Fırsatı Neden anlamak

Onlarca yıldır ve diğerleri yepyeni var bazıları – MLM pazarlama ağı binlerce şirket vardır. Şirket gelecek yıl için yaklaşık olacak bir pazarlama ağı şirketi gerektirir Uzun vadeli başarı. Istediğiniz son şey iflas ya da kapılarını kapatarak biter bir şirket için zaman ve çaba yatırım yapmak.

Tek başına sadece son dört yıl içinde, Kyani MLM programı 50 farklı ülkede girmiş ve hala hızla Asya, Avrupa ve Latin Amerika’ya genişletiyor. Bu noktada Kyani değil henüz mevcut Afrika’da, ancak talep ve anahtar girişimci insanlarla, Afrika’ya genişleme oldukça mümkündür.

Ben Kyani katıldı benim için en çekici faktörlerden biri ben kelimenin tam anlamıyla uluslararası bir iş kurmak olabilir aslında oldu. Kyani ile, iş için açık olan 50 artı ülkelerin herhangi birinde altınızdaki distribütörler sponsor edebiliyoruz.
 

 sağlık takviyeleriKyani Sunrise™

Vahşi Alaska yaban mersini Anti-oksidanlar kullanılabilir en güçlü kaynakları biridir. Yoğun sıcaklık ve güneş ışığı ve karanlık uzun süre ortamında bu olağanüstü, henüz az bilinen berry şaşırtıcı özellikler oluşturmak için birleştirdik. Vücudunuz bu anti-inflamatuar ek ister.

En İyi Sabah ile başlayın Kyani Sunrise

Vücudunuz zorlu gün yakıt için besinleri absorbe tasarlanmıştır. Concord üzüm, Kırmızı Ahududu, Blueberry, Nar, Aloe Vera, Noni, Cranberry, Wolfberry: Kyani Sunrise 1 oz her gün başlayarak, siz de sadece serinletici vahşi Alaska yaban mersini ödülleri, ancak diğer 10 Süper Gıdalar değil deneyim (Goji), Üzüm Çekirdeği / Üzüm Deri ve arı poleni.

Tek bir lezzetli ons bir gün vitamin ve iz mineraller vücudun taleplerinin günlük savundu karşılık ayırmaktadır. Kyani Sunrise yararları şunlardır:
• Etkili Stres Yönetimi sağlar
• Kalp Sağlığı korur
• Bağışıklık Sistemi destekler
• Sağlıklı İnflamatuar Yanıt düzenler
• Artan enerji sağlar
• Geliştirilmiş Beyin Fonksiyon kolaylaştırır
• Ons-için-Ons Değer Sağlıyor

Kyani Sunset™

Günün sonunda, vücudunuzun kendini tamir ve doldurmak gerekiyor.Kyani Sunset ® bir dinamik üründe Omega-3 yağ asitleri ile E vitamini en güçlü biçimi birleştiren kullanılabilen tek üründür.

Omega-3 yararları yıllardır bilinmektedir. Bunlar, diğer uygulamalar arasında, inflamasyonu azaltmak ve beyin sağlığı teşvik etmek için bilinmektedir. Ancak, arzu gücünü ve etkinliğini sağlayan bir katkısız kaynak bulmak zor olmuştur … şimdiye kadar. Sunset Omega-3 Omega-3 mevcut saf olduğu kanıtlanmıştır Vahşi Alaska Sockeye Somon, geliyor. Bu tek başına diyet için büyük bir ek Sunset yapar.

iş fırsatıTropikal Annatto çalı tohumları Tocotrienols içerir. Tocotrienols kadar bakkal çeşitli aşan E vitamini saf bir biçimidir. Tocotrienols hızlı bir çalışma, hücresel sağlığı üzerindeki önemli bir etkisi ortaya koymaktadır. Tocotrienols da, kolesterol düşürmek en uygun kan şekeri düzeylerini geliştirmek ve sağlıklı bir kalp kolaylaştırmak için gösterilmiştir.

Tocotrienols ile-3 Omega kombinasyonu sağlık ve refah bir iyi, uzun vadeli bir etki oluşturmak için tasarlanmıştır.

• Enflamasyon azaltın yardımcı olur

• Sağlıklı kolesterol korur
• Kalp ve Damar Sağlığı geliştirir
• Bağışıklık Sistemi destekler
• Artan enerji sağlar
• Bilişsel Fonksiyon geliştirir
• kan şekeri seviyesi geliştirir
• Sağlıklı Cilt ve Saç teşvik

Kyani NitroFX™iş fırsatı

Bugün sağlıklı yaşam ilgilenen kişiler için , Nitrik Oksit daha fazla insan kullanıyor bir şeydir. Insan vücudunda Nitrik Oksit fonksiyonu keşfinden son tıbbi ve bilimsel tarihinin { büyük bulgulardan biridir . Üç Farmakologlar Nitrik Oksit üzerine araştırma için 1998 yılında Fizyoloji ve Tıp Nobel Ödülü verildi zaman Nitrik Oksit önemi vurgulandı .

Araştırmacılar, şimdi yoğun Nitrik Oksit inceledik ve molekül vücuttaki en önemli sinyal molekülleri biri olduğu kabul edilir. Kyani NitroFX Vücudunuzdaki Nitrik Oksit gücünü koyar .

NitroFX daha fazla oksijen , besin ve kan kalpten vücudun diğer bölgelerine seyahat böylece damarları genişleterek kan dolaşımı sağlığı iyileştirebilir . Buna ek olarak, başka bir ya da damar duvarına yapışmasını kan trombosit caydırarak pıhtılaşma en aza indirir. NO , vücuttaki dolaşımını artırmak için yardımcı olur.

NitroFXNoni bitkinin bazı parçaları elde edilen bir özel formüldür. Çalışmalar NitroFX vücutta Nitrik Oksit oluşturulması teşvik son derece etkili olduğunu ortaya koymaktadır. Birkaç her gün , kan akışını arttırır sizin Nitrik Oksit düzeylerini artırır enerji artırır ve savunur , korur ve vücuttaki hemen her hücre sürdürmektedir düşer .

• Kan Akış artırın
• Enerji Sınıfı artırır
• Kalp Sağlığı teşvik
• Bağışıklık Sistemi destekler
• Cinsel Sağlık geliştirir
• Kan Şekeri Dengesi teşvik

Kyani-30-day-guarantee

buy-kyani-button

kyani-home-business-ideas

sağlık takviyeleri iş Fırsat pazarlama ağı